Jak możesz wspierać fundację?

Wsparcie, jakiego fundacja potrzebuje można podzielić na trzy grupy: finansowe, merytoryczne, organizacyjne.


WSPARCIE FINANSOWE DARCZYŃCÓW

Wszystkie fundusze przekazane na rzecz fundacji wykorzystane zostaną do realizowania działalności statutowej, tj. edukacji, profilaktyki i leczenia wypalenia zawodowego.  Przekazując środki na konto fundacji, darczyńcy przyczyniają się nie tylko do udzielania bezpośredniej pomocy osobom zmagającym się z wypaleniem, ale pośrednio do polepszenia warunków pracy Polaków w wielu branżach. Leczenie wypalenia zawodowego jest żmudne i najlepszym sposobem walki z nim jest szerzenie świadomości problemu i tworzenie środowiska  pracy w takim stopniu, aby mu skutecznie zapobiegać.
WSPARCIE MERYTORYCZNE SPECJALISTÓW

Pomoc osobom zmagającym się z wypaleniem zawodowym wymaga wsparcia specjalistów: psychoterapeutów, psychologów, coach'ów, doradców, trenerów. Jednym z celów fundacji jest skrócenie ścieżki "od problemu do pomocy", przez bezpłatny kontakt ze specjalistą od razu po zrobieniu testu,. W ten sposób minimalizujemy przestrzeń na wątpliwości oddalające od podjęcia działań.

W tym celu fundacja nawiązuje współprace z osobami chcącymi zaangażować się w działalność pro bono, oferując swój czas osobom poszukującym pomocy. Jeśli jesteś coach'em, terapeutą, psychologiem, jeśli prowadzisz warsztaty edukujące w tym zakresie, jeśli znany jest Ci problem wypalenia zawodowego, lub jeśli chcesz w jakikolwiek sposób dołączyć się do działalności fundacji - zostaw wiadomość.

ZOBACZ PONIŻEJ LISTĘ NASZYCH AKTUALNYCH POTRZEB

WSPARCIE ORGANIZACYJNE WOLONTARIUSZY

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie marketingu lub marketingu internetowego, organizacji eventów, business development, zapraszamy do współpracy z fundacją. Oferujemy przyjazną przestrzeń dla osób w każdym wieku. Praca w fundacji będzie ciekawą przygodą, w dowolnym punkcie Twojej kariery.

ZOBACZ PONIŻEJ LISTĘ NASZYCH AKTUALNYCH POTRZEB
Szukaj