#KAROLINAKOSOBUDZKA

Karolina Kosobudzka

Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi oraz Mindfulness. Prowadzę Warsztaty Uważności, 8-tygodniowe kursy redukcji stresu MBSR oraz współpracuję z firmami wprowadząjąc mindfulness do świata biznesu. Jestem autorką kursu MINDFULNESS FUNDAMENTALS, w którym zawarłam dosłownie wszystko co sama stosuję i co działa w kwestii przechodzenia przez życiowe trudności, w oparciu o uważnośćNależę do Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Mindfulness, poddaję się regularnej superwizji oraz uczęszczam na odosobnienia medytacyjne.

W moim poprzednim życiu, ponad dekadę pracowałam w bardzo wymagającym środowisku biznesowym. Ostatecznie, w 2018 roku zakończyłam karierę wypaleniem zawodowym. Długo nie byłam w stanie mówić o tym otwarcie - bo obwiniałam siebie - że nie dałam rady, że inni przecież dają radę….  
Mindfulness odegrał wtedy i nadal odgrywa absolutnie fundamentalne znaczenie w moim życiu. Nie przesadzę jeśli powiem, że uratował moje życie. W końcu też przestałam postrzegać moje wypalenie jako porażkę. Tamto wydarzenie stało się szansą na coś nowego. Dlatego teraz, z poczuciem ogromnej misji i z pełnym sercem, chcę dzielić się tym co działa, wspiera i poprawia jakość naszego życia. 


Czego możesz ode mnie oczekiwać?

Zapytaj mnie o udział w Kursie redukcji stresu MBSR lub o program Mindfulness dla Twojej firmy czy zespołu. Skorzystaj z indywidualnych konsultacji z obszaru praktyki mindfulness lub z gotowego materiału mojego programu MINDFULNESS FUNDAMENTALS. 
Możesz zacząć też od pobrania darmowego warsztatu -4 sposoby jak uważność pomaga radzić sobie z uczuciem niepokoju:

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?


Sprawdź, co dla Ciebie napisałam:

Szukaj